Prekių pristatymas

Prekių užsakymas yra pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą. Prekių pristatymo terminai pradedami skaičiuoti nuo kitos darbo dienos po apmokėjimo už prekes gavimo. 

Atsiėmimas Vilniuje 

Užsakymus NEMOKAMAI atsiimti galite I – V nuo 8.00 iki 15.00 val., adresu Vaikų g. 9A, Salininkai, Vilnius. 

  • Jei prekes turėsime sandėlyje -  jas galėsite atsiimti per 7 darbo dienas;
  • Jei tai yra užsakomoji prekė - jas galėsite atsiimti per 12 darbo dienų.

Kai tik Jūsų siunta bus paruošta su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu kontaktiniu telefono numeriu arba SMS žinute. Siuntas atsiimti prašome per 3 darbo dienas. Atsiimant siuntą reikės pateikti asmens dokumentą ir užsakymą patvirtinantį lapą. Prieš atvykstant atsiimti prekių, rekomenduojame paskambinti kontaktiniu numeriu ir informuoti apie atvykimą. 

Prekių pristatymas į Lietuvos pašto skyrių

Pasirinkus pristatymą į Lietuvos pašto skyrių, prekės bus pristatytos į artimiausią Jūsų nurodytam adresui pašto skyrių. Apie atėjusią siuntą būsite informuoti specialiu Lietuvos pašto pranešimu, kurį rasite savo pašto dėžutėje. Prekes iš pašto skyriaus galėsite atsiimti per 10 darbo dienų. Vykdami atsiimti siuntos, nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.

  • Jei prekes turėsime sandėlyje - jas galėsite atsiimti per 10 darbo dienų;
  • Jei tai yra užsakomoji prekė - jas galėsite atsiimti per 15 darbo dienų.

Svarbu: Jeigu per 20 darbo dienų nuo užsakymo apmokėjimo negavote pranešimo iš pašto apie atėjusią siuntą, prašome kreiptis į mus el. paštu info@holar.lt. 

Prekių pristatymas į Lietuvos pašto skyrių kainuoja 3 eurus.

Prekių pristatymas per kurjerį

Jeigu norite užsakymą gauti konkrečiu adresu, t. y. tiesiai į namus ar darbovietę, užsisakydami būtinai nurodykite tikslų adresą. Tai ypač svarbu, jei Jūsų pageidaujamas prekių pristatymo adresas nesutampa su registracijos metu nurodytu adresu.

Kurjeris jūsų užsakymą pristatys:

  • Jei prekes turėsime sandėlyje - per 10 darbo dienų;
  • Jei tai yra užsakomoji prekė - per 15 darbo dienų.

Kurjeris Jums paskambins ir suderinsite tikslų pristatymo laiko.

Prekių pristatymas per kurjerį kainuoja 10 eurų.

Svarbu: apie pasikeitusį prekių pristatymo terminą dėl nenumatytų aplinkybių informuosime Jūsų nurodytu kontaktiniu numeriu kaip galima anksčiau.

Rašyk
Skambink