Prekių grąžinimas ir keitimas

Prekių grąžinimas

Jūs turite teisę grąžinti Jums nepatikusias prekes per 14 dienų nuo jų gavimo. Per 14 dienų nuo prekės gavimo praneškite mums apie savo ketinimą grąžinti prekę el. paštu matas@medeliuksas.lt ir išsiųsti ją atgal adresu UAB Medeliuksas, Vaikų g. 9A, 02207, Vilnius, sumokant prekės grąžinimo išlaidas. Mes grąžinsime Jums pinigus už grąžintą prekę per 14 dienų nuo jos gavimo. 

Prekės privalo būti grąžintos originalioje ir nepažeistoje pakuotėje. Jeigu daiktas nėra tinkamai sukomplektuotas ir supakuotas, Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės. Grąžinant prekes pridėkite originalią sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta su prekėmis, taip pat būtina užpildyti ir pasirašyti grąžinimo formą.

Atgal priimamos tik kokybiškos, nepažeistos ir nepraradusios prekinės išvaizdos prekės. Nustačius, kad grąžinama prekė buvo pažeista, klientas įsipareigoja atlyginti  visus su tuo susijusius nuostolius, o pinigai klientui nėra grąžinami.

Prekės negali būti grąžinamos jeigu jos buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

Prekės negalima grąžinti, jei ji nėra iš anksto pagaminta ir buvo gaminama atsižvelgiant į Pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą.

Prekių keitimas

Jeigu pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, informuokite mus el. paštu matas@medeliuksas.lt. Nekokybiškas prekes pakeisime kitomis kokybiškomis analogiškomis prekėmis arba grąžinsime Jums pinigus. 

Prekių grąžinimui, kai jos neatitinka kokybės reikalavimų, taip pat taikomi šie reikalavimai:

- atgal priimamos tik kokybiškos, nepažeistos ir nepraradusios prekinės išvaizdos prekės. Nustačius, kad grąžinama prekė buvo pažeista, klientas įsipareigoja atlyginti  visus su tuo susijusius nuostolius, o pinigai klientui nėra grąžinami;

- prekės negali būti grąžinamos jeigu jos buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

  

Rašyk
Skambink