Apie mus

Įmonė UAB "Medeliuksas" buvo įkurta 2001 m. ir pastaruosius šešiolika metų dirba Lietuvos ir užsienio klientams. Nuolat bendradarbiaudama su geriausiais  architektais bei dizaineriais, įmonės komanda įgyvendina išskirtinius individualius bei komercinius projektus Lietuvoje, D. Britanijoje, Norvegijoje, Baltarusijoje ir kitose šalyse. 

Nuo 2017 m. UAB "Medeliuksas" atstovauja išskirtinius rankenų gamintojus Holar (Čekijos Respublika) ir Groël (Ispanija). Durų, langų bei baldų rankenos gaminamos pasitelkus aukšto lygio šiuolaikines technologijas, kurios leidžia pasiekti patvarumo ir išskirtinio dizaino sinergiją. Šiuo metu savo klientams galime pasiūlyti tris kategorijas rankenų - Crystal, Groël ir Holar, kurios atitinka kiekvieno iš Jūsų individualius poreikius bei reikalavimus rankenos funkcionalumui, komplektacijai bei išvaizdai. 

Nepaisant to, kad rankena neretai laikoma įprastu ir paprastu kasdienio patogaus gyvenimo atributu, kviečiame rinktis jas atsakingai, tokiu būdu užtikrinant aukščiausią asmeninį komforto lygį bei tinkamumą Jūsų interjere.


   

Rašyk
Skambink